Kontakt

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

Sulmet terroriste në Zelandën e Re, pasojë e normalizimit të Islamofobisë

Kur Islamofobia normalizohet dhe bëhet e pranueshme, këto janë rezultatet.

NA THUAJ EDHE TI MENDIMIN TËND!

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.