imami-ahmet-hoxha-thote-se-al-kaeda-ka-ende-perkrahes-ne-kosove-foto-nga-atdhe-mulla-2

Imami Ahmet Hoxha thotë se Al Kaeda ka ende përkrahës në Kosovë | Foto nga Atdhe Mulla

ergin-shala-nuk-i-pershtatet-stereotipit-te-muslimanit-te-moderuar-foto-nga-atdhe-mulla-2
imami-ahmet-hoxha-thote-se-injoranca-dhe-nxitimi-jane-nder-cilesite-kryesore-te-ekstremizsteve-te-dhunshem-foto-nga-atdhe-mulla